Najlepsza hurtownia ryb w Poznaniu

Oferta handlowa dla klientów hurtowych

Nazwa towaruJMVAT
PSTRĄG - PATROSZONYkg5%
PSTRĄG - PŁATY ZE SKÓRĄkg5%
PSTRĄG - FILET ZE SKÓRĄkg5%
SANDACZ - FILET ZE SKÓRĄkg5%
SANDACZ - PATROSZONYkg5%
SZCZUPAK PATROSZONYkg5%
ŁOSOŚ MOVI FILET D-TRIM - EKOLOGICZNYkg5%
ŁOSOŚ PATROSZONY 5/6kg5%
ŁOSOŚ NORWESKI FILET ZE SKÓRĄ TRYM Dkg5%
ŁOSOŚ NORWESKI FILET BEZ SKÓRYkg5%
PORCJE Z ŁOSOSIA Z/SK 200 G kg5%
WĘGORZ PATROSZONY DUŻYkg5%
LIN PATROSZONYkg5%
KRĘGOSŁUPY Z ŁOSOSIAkg5%
KARP PATROSZONYkg5%
KARP - TUSZEkg5%
KARP - PŁATY BEZ KRĘGOSŁUPAkg5%
KARP - FILET ZE SKÓRĄkg5%
KARP - FILET ZE SKÓRĄ NACINANYkg5%
KARP - FILET BEZ SKÓRYkg5%
SUM EUROPEJSKIkg5%
SUM AFRYKAŃSKI - FILETkg5%
JESIOTRkg5%
JESIOTR - PATROSZONYkg5%
JESIOTR - FILETkg5%
AMUR - PATROSZONYkg5%
TOŁPYGA FILETkg5%
OKOŃ PATROSZONYkg5%
PŁOĆ TUSZEkg5%
KARAŚ PATROSZONYkg5%
SZPROT BAŁTYCKIkg5%
MAKRELA - TUSZKIkg5%
FLĄDRA - TUSZKIkg5%
DORSZ ATLANTYCKI - FILET ZE SKÓRĄkg5%
DORSZ ATLANTYCKI - FILET BEZ SKÓRYkg5%
DORSZ - POLĘDWICZKIkg5%
HALIBUT - FILET ZE SKÓRĄkg0%
DORSZ SKREI - TUSZEkg5%
DORSZ SKREI FILET ZE SKÓRĄkg5%
DORSZ SKREI - POLĘDWICEkg5%
ŚLEDŹ BAŁTYCKI TUSZEkg5%
FILET ŚLEDZIOWY A'LA MATIASkg5%
IKRA ŚLEDZIOWA SOLONAkg5%

Sprawdź ofertę naszej hurtowni ryb w Poznaniu : cennik.pdf

Najlepsze świeże ryby w Poznaniu

Sprzedajemy wyłącznie świeże i smaczne ryby pochodzące ze sprawdzonych i polecanych łowisk. Ofertę tę kierujemy przede wszystkim do właścicieli hoteli, restauracji, a także punktów gastronomicznych, którym zależy na produktach wysokojakościowych. Ryby są świetnym źródłem zdrowych kwasów tłuszczowych, np. Omega oraz niskokalorycznych, przyswajalnych tłuszczy. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele popularnych i cenionych smakowo gatunków ryb, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Działamy na terenie Poznania i okolic. 

Potrawy ze świeżych ryb

Większość osób ma na co dzień ograniczony dostęp do świeżych ryb. W sklepach najczęściej można dostać wyłącznie paczkowane, mrożone, puszkowane czy też wędzone ryby. Chcąc natomiast cieszyć się z niepowtarzalnego smaku, aromatu oraz kruchości świeżych ryb, warto zdecydować się na zakupy w naszej hurtowni. Z dostępnych w naszej ofercie świeżych pstrągów, sandaczy, łososi, karpi czy jesiotrów można przygotować przepyszne potrawy rybne, idealne na różnego rodzaju uroczystości, np. święta, jak i na co dzień.

Zapraszamy do zakupów świeżych ryb w naszym sklepie. Ponadto, osobom zainteresowanym zakupem większej ilości produktów, proponujemy zakupy w naszej hurtowni.

Dorsz Skrei

Dorsz Skrei, znany również jako “Złoto Lofotów”, jest uważany za jedną z najlepszych odmian dorsza, której sezon łowienia rozpoczyna się w styczniu i trwa do kwietnia. W naszej hurtowni ryba ta jest dostępna w różnych formach, aby zaspokoić różnorodne potrzeby i preferencje kulinarne naszych klientów, oferujemy dorsza Skrei w postaci filetów, polędwiczek oraz całych tuszek.

Dorsz Skrei pochodzi z czystych, zimnych wód Morza Norweskiego, co ma bezpośredni wpływ na jego smak, teksturę oraz wartości odżywcze. Jego mięso jest jędrne, białe i soczyste, co czyni go wyjątkowo smacznym i pożądanym składnikiem wielu dań. To idealny wybór dla miłośników ryb, poszukujących wysokiej jakości produktów.

Jednym z kluczowych aspektów, które wyróżniają dorsza Skrei, jest jego bogaty profil składników odżywczych. Ryba ta jest znakomitym źródłem białka wysokiej jakości, które jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto, dorsz Skrei jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, znane ze swoich właściwości przeciwzapalnych oraz pozytywnego wpływu na zdrowie serca i układu krwionośnego. Zawiera również witaminy z grupy B, w szczególności witaminę B12, która jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i produkcji czerwonych krwinek.

Zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie. Dysponujemy świeżym dorszem Skrei, idealnym do dań obiadowych, kanapek czy przystawek!

Referencje

Zaufali nam:


Tęczowy Pstrąg
Sprzedaż ryb i owoców morza
Hurt-Detal
os. Rusa 34a
61-245 Poznań
NIP: 7821413480


Poniedziałek – piątek: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-13:00

Tel./fax: 61 87 49 120


E-mail: hurt@teczowypstrag.pl